Розрахувати
вартість
Розрахувати
вартість

Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахувати


Заявка на прорахунок успішно відправлено!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Режим роботи
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний

Корзина

Вартість теплових насосів від 2500 євро

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з вартістю теплових насосів, яка залежить від опалювальної площі і наявності додаткових компонентів. Якщо Ваш будинок до 300 м.кв. – може підійти тепловий насос з економ версії mini econom.

Для точного підбору теплового насоса необхідно розрахувати тепловтрати будинку. Для цього необхідно вислати нам на e-mail info@bsv.kiev.ua план вашого будинку, описати матеріали, з яких побудований ваш будинок, ніж утеплений (підлога, стіни, дах), товщина утеплення, які вікна, з чого зроблений дах. Чим точніше ваше опис матеріалів, тим точніше наш розрахунок.

Ви самі розумієте, що різниця за вартістю в модельному ряду теплових насосів суттєва, тому, щоб не переплачувати за обладнання та роботи – потрібен точний розрахунок тепловтрат.

Вартість теплових насосів

У продажу ви можете побачити такі моделі теплових насосів:

 Новини
Читати далі

Буріння свердловини на воду в 2 колони 140мм і 90мм

Київ. Тепловий насос 17 кВт, бойлер непрямого нагріву 200л, 2018 р Київ. Тепловий насос 10 кВт, бойлер нержавіючий непрямого нагріву 200 л, система водоочистки Ecosoft, 2015 р Рожни, Київська обл. Тепловий насос 17 кВт, бойлер непрямого нагріву 200л, 2014 р Київ. Тепловий насос 17 кВт, бойлер непрямого нагріву 200л, 2013 рік. Київ. Тепловий насос 17 кВт, бойлер нерж. непрямого нагріву 200л, система водоочистки Ecosoft, 2013 р

Читати далі
Фотографія котельні з тепловим насосом

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з вартістю теплових насосів, яка залежить від опалювальної площі і наявності додаткових компонентів. Якщо Ваш будинок до 300 м.кв. – може підійти тепловий насос з економ версії mini econom. Для точного підбору теплового насоса необхідно розрахувати тепловтрати будинку. Для цього необхідно вислати нам на e-mail info@bsv.kiev.ua план вашого будинку, описати матеріали, з яких побудований ваш будинок, ніж утеплений (підлога, стіни, дах), товщина утеплення, які вікна, з чого зроблений дах. Чим точніше ваше опис матеріалів, тим точніше наш розрахунок. Ви самі розумієте, що різниця за вартістю в модельному ряду теплових насосів суттєва, тому, щоб не переплачувати за обладнання та роботи – потрібен точний розрахунок тепловтрат. Вартість теплових насосів У продажу ви можете побачити такі моделі теплових насосів:  

Читати далі
Вартість теплових насосів від 2500 євро
Have no product in the cart!
0