Розрахувати
вартість
Розрахувати
вартість

Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахуватиЗаявка на прорахунок успішно відправлено!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Режим роботи
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний

Корзина

Фотографія котельні з тепловим насосом

Київ. Тепловий насос 17 кВт, бойлер непрямого нагріву 200л, 2018 р

Київ. Тепловий насос 10 кВт, бойлер нержавіючий непрямого нагріву 200 л, система водоочистки Ecosoft, 2015 р

Рожни, Київська обл. Тепловий насос 17 кВт, бойлер непрямого нагріву 200л, 2014 р

Київ. Тепловий насос 17 кВт, бойлер непрямого нагріву 200л, 2013 рік.

Київ. Тепловий насос 17 кВт, бойлер нерж. непрямого нагріву 200л, система водоочистки Ecosoft, 2013 р


Для того, щоб підключити тепловий насос необхідно виконати ряд підготовчих робіт. Їх можна розділити на кілька етапів: попередній розрахунок і виконання робіт, згідно цих розрахунків. Що входить в попередній розрахунок теплового насоса? Розрахунок тепловтрат будинку – від цього показника залежить потужність вашого теплового насоса. Планування розташування свердловин на ділянці. Підбір теплового насоса. Розрахунок довжини зовнішнього контуру, виходячи з підібраною потужності теплового насоса. Розрахунок внутрішнього контуру (при його відсутності). Складається схема підключення теплового насоса (або схема врізки в уже існуючу систему). Які роботи необхідно виконати, щоб підключити тепловий насос? Буріння свердловин під зовнішній контур теплового насоса. Риття траншей для з’єднання зовнішнього контуру в колекторі і заводу в будинок труб. Монтаж колектора зовнішнього контуру. Заповнення зовнішнього контуру пропіленгліколь. Обв’язка системи підключення теплового насоса. Пуско-налагоджувальні роботи.

Читати далі
Етапи монтажу теплового насоса

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з вартістю теплових насосів, яка залежить від опалювальної площі і наявності додаткових компонентів. Якщо Ваш будинок до 300 м.кв. – може підійти тепловий насос з економ версії mini econom. Для точного підбору теплового насоса необхідно розрахувати тепловтрати будинку. Для цього необхідно вислати нам на e-mail info@bsv.kiev.ua план вашого будинку, описати матеріали, з яких побудований ваш будинок, ніж утеплений (підлога, стіни, дах), товщина утеплення, які вікна, з чого зроблений дах. Чим точніше ваше опис матеріалів, тим точніше наш розрахунок. Ви самі розумієте, що різниця за вартістю в модельному ряду теплових насосів суттєва, тому, щоб не переплачувати за обладнання та роботи – потрібен точний розрахунок тепловтрат. Вартість теплових насосів У продажу ви можете побачити такі моделі теплових насосів:  

Читати далі
Вартість теплових насосів від 2500 євро
Буріння свердловини на воду в 2 колони 140мм і 90мм
Have no product in the cart!
0