Розрахувати
вартість
Розрахувати
вартість

Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахувати



Заявка на прорахунок успішно відправлено!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Режим роботи
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний

Корзина

Труби для буріння свердловин на воду в одну колону

БСВ виконує буріння свердловин на воду в одну колону – найбільш поширене і типове рішення для водопостачання. Буріння на воду в 1 колону вважається найбільш доступним і популярним. При бурінні свердловини діаметр робочої колони (труби) може варіюватися від 125 до 160 міліметрів.

Як матеріал для свердловини може застосовуватися труба з НПВХ, металева труба, труба з оцинкованої сталі, труба емальований і т.д. Продуктивність такої свердловини може варіюватися від 1 до 5 кубічних метрів води на годину. Продуктивність свердловини також залежить від властивостей водоносних горизонтів в районі буріння.

В середньому для Києва і області БСВ бурила водні свердловини в одну колону на глибину до 80 метрів. Ціна погружного насосного обладнання для такого типу свердловини може варіюватися від 2000 до 12000 гривень з ПДВ. Це залежить від різних чинників: рівень домагань замовника, властивості водоносних шарів, глибина свердловини та інше.


БСВ виконує буріння свердловин на воду в одну колону в Києві та Київській області. При бурінні свердловин на воду в одну колону труби, як правило, з’єднуються між собою за допомогою різьблення. Різьба міцно і якісно з’єднує труби. На кінці водозабірної труби традиційно встановлюється сітчастий фільтр і відстійник. Збільшення площі водозабірного фільтра збільшує і водоотдачу свердловини. Гравійна обсипання підсилює приплив води, завдяки тому, що перешкоджає піску обжимати фільтр і залипати на нього, за рахунок свого діаметра 0,6-3 мм. При бурінні свердловини на воду використовуються труби різного діаметру, що залежить від необхідної водоотдачи. Буріння свердловини такого типу займає, як правило, 1-2 дні. Однак, незважаючи на гадану простоту, є безліч нюансів, нехтування технології роботи з якими може привести до псування або виходу з ладу свердловини.

Читати далі
Буріння свердловин на воду в 1 колону

Вода – найважливіше поживна речовина, яка споживає наш організм; вона необхідна кожній клітині, тканині або органу для нормального функціонування. Вода постачає в наш організм важливі водорозчинні вітаміни і поживні речовини (такі як білки, мінерали, вітаміни В і С), необхідні для нормального функціонування клітин, тканин і внутрішніх органів. Вода зволожує очі, ротову і носову порожнини, допомагаючи органам правильно функціонувати і дозволяючи нам відчувати себе комфортно. Вода допомагає регулювати температуру тіла, сприяючи тому, щоб воно залишилося прохолодним в спеку, і оберігаючи його від переохолодження при низьких температурах. Вода допомагає клітинам тіла зберігати свою структуру і постачає їм кисень. Вода виконує функцію своєрідного амортизатора для внутрішніх органів: коли людина падає або вдаряється, вона мінімізує стрес і пошкодження. Вода забезпечує оптимальну мастило для суглобів. Вода допомагає вивести з організму тверді шлаки. Вода підтримує баланс електролітів (таких мінеральних речовин, як калій, натрій, хлор) які регулюють температуру тіла і контролюю тиск. Вода – цінне джерело таких мікроелементів, як марганець, магній, кобальт і мідь.

Читати далі
Яку функцію виконує вода в організмі людини?

Жорсткість води обумовлюється наявністю у воді солей кальцію і магнію, які при нагріванні утворюють накип і тверді нальоти на поверхнях побутового сантехнічного обладнання та трубах. Використання жорсткої води призводить до: Погіршення здоров’я – пересушування і роздратування шкіри і волосся – солі жорсткості утворюють нерозчинні сполуки з шампунем або милом, осідають на шкірі та волоссі і ушкоджують їх. Пошкодження і передчасний вихід з ладу побутової техніки – посудомийних машин, пральних, водогрійних обладнання і труб. Накип на нагрівальної спіралі може бути цьому причиною. Досвідчені ремонтники техніки радять періодично обробляти пральну і посудомийну машину найефективнішим засобом – лимонною кислотою, для видалення накипу з внутрішньої поверхні машин. Раз на місяць запускати в холостому режимі пральну машину і насипати лимонну кислоту 5-6 пакетів прямо в барабан, режим – на найвищу температуру. Однак це не гарантує довготривалої роботи. Збільшення витрат електроенергії при нагріванні води (на 20% і більше) Зниження якості миття посуду і прання – на поверхні попрану речей і вимитого посуду осідають кальцієві і магнієві сполуки. Посуд втрачає свій естетичний вигляд, а тканини стають більш жорсткими і крихкими, білі тканини жовтіють, кольорові – блякнуть, втрачають міцність. Від порошку можуть залишатися білі плями на темних речах. Збільшення кількості миючих засобів та засобів для очищення (на 24-60%) – в жорсткій воді миючі засоби спочатку витрачаються на зв’язування солей жорсткості і починають давати піну тільки після того, як всі солі переведені в нерозчинний осад. Довгий вживання води такої якості всередину – може викликати утворення піску і каменів в нирках.

Читати далі
Жорсткість води
Have no product in the cart!
0