Розрахувати
вартість
Розрахувати
вартість

Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахувати



Заявка на прорахунок успішно відправлено!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Режим роботи
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний

Корзина

Помилки, допущені при монтажі насосного обладнання та виборі виробника

Облаштування свердловини – другий важливий етап після буріння свердловини. Те, яким чином буде змонтовано обладнання, який обраний виробник – буде основним фундаментом для цього процесу. Іноді здається, що сусід сантехнік повісить насос в свердловину, включить в розетку, і цього достатньо, щоб помити руки в своєму будинку. В результаті, Ви здивуєтеся, як дорого доведеться заплатити за чисті руки.

Найдорожчі елементи, які входять до кошторису по облаштуванню:

  • Глибинний (свердловинний) насос;
  • Кабель (якщо насос продається без нього);
  • Трос нержавіючий;
  • Кільця з / б для приямку;
  • Труба поліетиленова для транспортивке води;
  • Гідробак;
  • Гідроізоляційний оголовок.

Решта частини (крани, затискачі, зворотні клапана, муфти та інше) коштують від 30 до 200 грн., Які на місці, вже після буріння свердловини можуть обговорити з замовником і варіюватися за кількістю.

Оскільки ми робимо не тільки облаштування свердловин, а й виробляємо ремонти, можемо виділити кілька важливих аспектів, пов’язаних з помилками, допущених при облаштуванні свердловини.

  1. Неправильна глибина занурення насосаКоли насос встановлюється неправильно, він може притягати пилок і пісок з водоносного горизонту, ущільнювати шар пилку в області водозабірного фільтра, в наслідок чого фільтра забиваються, зменшується дебіт.
  2. Встановлюється насос з більш потужними характеристиками, ніж може забезпечити свердловинаНаприклад, власник хоче подати воду на третій поверх, полити 5 га городу, поставити автоматичну систему поливу і т.д. і прикидає, що насос з продуктивністю 5-6 кубів на годину, йому якраз до речі. Але він не враховує це при бурінні свердловини, хоче заощадити або просто не пояснили, що для цього недостатньо стандартних параметрів обсадних труб і фільтрів. Включаючи такий потужний насос, вода зі свердловини може бути повністю викачали і насос працюючи вхолосту або завершить роботу (спрацює захист у європейських насосів, так він протягне кілька місяців), або просто згорить.
  3. Встановлено насос неправильного типу. Ви не хочете заглиблюватися в подробиці типів і призначень насосів. Подивилися що по-дешевше і купили вібраційний насос “Малюк”, “Струмочок”, “Акула” і т.д. Може бути такий у Вас стояв раніше в колодязі або встановлений у сусіда. В результаті роботи цього насоса, вібрації, які він виробляє призводять до ущільнення піску водоносного горизонту навколо області фільтрів і зменшують дебіт свердловини і з часом зводять до нуля. Потрібно ставити водопогружной насоси відцентрові.
  4. Дешева запірно-регулююча арматура. Мали місце випадки, коли в свердловині був встановлений дорогий насос, а система не працювала через те, що лопнув тюбик китайського дешевий зворотний клапан, який розколювався на дві частини або електрокабель, прикріплений до тросу пластмасовими стяжками, розрізався згодом у воді навпіл. Або якийсь кран, українського або китайського виробництва лопався в приямку, приводячи до його затоплення. Не економте на кранах і муфтах і інших комплектуючих! На фото 1 видно, що сірий китайський зворотний клапан менше в 1,5 рази за розміром і на фото 2 – вилізло кільце ущільнювача.
  5. Зворотний клапан може бути і того ж розміру, але товщина стінки менше, шток неякісний. Не використовуйте оцинкований трос в оплетке – іржавіє і стає трухлявих за короткий часПричиною для обриву насоса може бути не тільки його неправильне кріплення, але і оцинкований трос. Навіть найкращий оцинкований трос іржавіє в воді і стає трухлявих. Уже через рік установки насоса, ми діставали зі свердловини трос, який під опліткою був повністю іржавий. Його вартість в 2 рази менше нержавіючого. Але витрати на заміну троса, вартість робіт з підняття і опускання насоса, набагато більше. Вихід – ставити нержавіючий трос. Оцинкований трос можна поставити тільки в тому випадку, якщо в недалекому часом плануєте поміняти насос і трос на інший, наприклад, для будівництва Ви не хочете використовувати дорогий насос, а після будівництва будинку, хочете встановити більш надійний. Одного разу замовник звернувся до нас за нержавіючим тросом вже після того, як протягом невеликого часу оцинкований трос у нього обривався 5 разів. Після дослідження, було видно, що розрив троса відбувався в місці ржавения оцинковки під опліткою.
  6. Відсутність оголовка на обсадної трубі. Ще одна причина виходу з ладу обладнання – відсутність оголовка. При таненні снігів завжди існує ймовірність затоплення приямка. Різні комахи можуть проникнути в приямок непомітно для вас. Брудна вода з приямку і різна живність можуть потрапити в свердловину і забруднити воду, подклініть насос. Процеси гниття отруюють воду і приносять шкоду вашому організму. Якщо різні предмети застопорилися насос, його неможливо буде підняти і провести будь-які профілактичні роботи. Якщо у вас немає загрози затоплення приямка – можна використовувати звичайний оголовок, якщо у вас високо грунтові води – тільки гідроізоляційний.
  7. Установка автоматики і гидробака в приямку, якщо є ймовірність його затоплення. При підвищеній вологості контакти автоматики можуть окислюватися і привести в неробочий стан всю систему. У такому випадку потрібно почистити контакти – і все працює. Але якщо його затопить – брудна вода може потрапити в свердловину (якщо оголовок негідроізоляціонний або взагалі відсутня), може бути коротке замикання, автоматика може перестати спрацьовувати і вимикати насос, через що може статися розрив поліетиленової труби або просто з’явитися місце витоку води і вона підмиє приямок, внаслідок чого він завалиться в порожню порожнину і т.д. Вихід: робити весь приямок гідроізоляційним або ставити обладнання в будинку, обов’язково ставити гідроізоляційний оголовок, виключити з’єднання кабелю в приямку.

Для видалення жорсткості служить система з технологією іонообмінного пом’якшення води. Вода проходить через спеціальний фільтруючий матеріал – катіоніт, який витягує з води іони жорсткості – кальцій і магній, замінюючи їх на безпечний натрій. Фільтр очищає деяка кількість води, після чого автоматично «регенерується». Для цього через фільтруючий матеріал пропускається розчин солі. Дистанційні іони кальцію і магнію змиваються в каналізацію. Весь процес протікає автоматично за допомогою системи електронного контролеру, яке регулює роботу системи і витрат води. Все, що Вам потрібно – періодично оновлювати запас таблетованій солі, а решта пом’якшувач зробить сам.

Читати далі
Видалення жорсткості в воді

БСВ виконує буріння свердловин буровими установками декількох типів, в залежності від типу грунтів і завдань, що стоять перед замовником. компанія використовує такі високопродуктивні бурові механізми: УРБ-2.5А, УРБ-2А2. Застосування цих машин дозволяє виконувати різні технологічні завдання в процесі буріння. Технологія дозволяє використовувати бурові установки УРБ-2.5, УРБ-2А2 в ситуації, коли перед замовником стоїть завдання бурити глибоку свердловину на воду. Бурові установки УРБ-2,5А, УРБ-2А2 змонтовані на шасі ЗІЛ 131 високої прохідності. Ці бурові установки комплектуються інструментальним блоком для перевезення бурильних труб, бурильного і різного інструменту, інвентарю. Технологія буріння свердловин буровими установками УРБ-2.5А, УРБ-2А2 забезпечує оптимальне рішення для тих ситуацій, де доступ до об’єкта буріння не ускладнений, і вимоги до буріння перевершують аналогічні для буріння малогабаритними буровими установками.

Читати далі
Буріння свердловин буровими установками

У рослин без води в’януть листя, а у нас – в’яне шкіра. Наша шкіра – дивовижний і розумний орган, який дав нам Бог. Вона захищає наше тіло від ушкоджень, шкідливих мікроорганізмів. Вона може регенеруватися, пристосовуватися до способу життя людини і навколишньому середовищу. За типом шкіра поділяється на 4 види: суха, нормальна, комбінована і жирна. Тип шкіри передається нам у спадок, через гени і тому залишається з нами назавжди (майже). Сальних залоз найбільше в шкірі голови, обличчя та верхньої частини спини. Шкірний жир, що виділяється сальними залозами, захищає шкіру від висихання, тертя. У комплексі з потом, створюючи кисле середовище, захищає від розвитку гноєтворних бактерій на шкірі. Наша помилка часто буває в тому, що ми плутаємо поняття «суха» і «незволожених» шкіра (зневоднена). Суха шкіра – це шкіра, що володіє меншою кількістю сальних залоз, ніж нормальна і жирна. А зневоднена шкіра – шкіра, яка отримує недостатню кількість води, через що всихає, з’являються зморшки. Жирна шкіра теж може бути збезводненої. При недостатній кількості води, шкіра починає виробляти більшу кількість жиру, щоб захистити себе. Ми ж замість того, щоб пити більше води, сушимо жир на обличчі різними косметичними засобами. Шкіра, відчуваючи свою незахищеність, ще більше виробляє жиру, а ми ще більше її сушимо. І так по колу. Камедони і вугри (якщо тільки у вас не період статевого дозрівання) – можуть виявитися результатом нашої «боротьби» з жирною шкірою. Вода живить клітини шкіри, робить її еластичною, бере участь в обмінних і видільних процесах. Загальним для будови різних клітин нашого організму є наявність ядра і цитоплазми, мембрани. Цитоплазма за обсягом займає більшу частину клітини і 80% цитоплазми становить вода. Клітини оновлюються (діляться) добре, якщо є потрібна кількість води і поживних речовин. Тому якими б дорогими засобами для особи ми б не користувалися, щоб зупинити старіння шкіри, нічого не допоможе, якщо ви не вживаєте достатню кількість чистої води щодня. Переконайтеся в тому, що ви випиваєте свої 1,5-2,5 л води щодня: купите багаторазову пляшку для чистої води 1,5 л і заливайте в неї свою порцію на день, намагайтеся її осушити невеликими порціями до 18-00, щоб пізніше не навантажувати систему виділення організму. Чай і кава, соки – не рахуються водою. Вони є кислими напоями і навпаки зневоднюють організм. Контролюйте чистоту води: не пийте воду після зворотного осмосу, утримайтеся від вживання мінеральних, газованих вод у великих кількостях. Пийте воду після хорошого якісного фільтра, перевірте свіжість картриджа. Здайте воду на аналіз, отриману до фільтра і після нього. Фільтр повинен прибирати з води шкідливі речовини і надлишок солей і мінералів, а в наявності може бути щось загальновідоме, більше рекламують, але не очищає воду. Якщо після фільтра у вас накип в кип’яченій воді, вона має присмак, запах, хоч легку забарвленість – можете навіть не здавати на аналіз воду, міняйте фільтр.

Читати далі
Вода і шкіра
Have no product in the cart!
0