Розрахувати
вартість
Розрахувати
вартість

Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахуватиЗаявка на прорахунок успішно відправлено!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Режим роботи
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний

Корзина

Аналіз води

Залежно від водоносного шару, місцевості, глибини, може змінюватися склад води. Перед тим, як підключати подачу води зі свердловини в будинок, необхідно зробити аналіз води, який показує її хімічний склад. Не можна ставитися до цього легковажно. Саме від складу води залежить термін використання побутових приладів: опалювальне обладнання, бойлер, чайник, пральна машина, якість речей після прання, колір кахлю у ванній, душова кабіна, с/в, а також здоров’я людей, які використовують цю воду для купання, пиття, їжі.

Наприклад, якщо кількість солей жорсткості вища за норму, то відбуватиметься нашарування солей на теплообміннику опалювального приладу, внаслідок чого падає ККД, згодом перегрівається теплообмінник і виходить з ладу, відбувається надмірна витрата мийних засобів і прального порошку. Викликає сухість шкіри та ламкість волосся, відкладення піску в нирках

Якщо буде вищим за норму вміст заліза і солей жорсткості, то сантехніка, душова кабіна матимуть жовті нальоти, речі змінюватимуть колір під час прання. Надлишок заліза викликає захворювання печінки, збільшення ризику інфаркту, алергії. Зниження репродуктивної функції організму, захворювання кісткової системи.

Нітрати відрізняються від багатьох інших домішок, що зустрічаються у воді, різноманітністю токсичного впливу на організм людини. Нітрати перетворюють гемоглобін в метгемоглобін, який не здатний переносити кисень. У зв’язку з цим порушується нормальне постачання клітин киснем, і настає тканинна гіпоксія. Особливо небезпечні нітрати для ще не народжених і грудних дітей. Також нітрати сприяють розвитку патогенної кишкової мікрофлори, в результаті чого відбувається інтоксикація організму. Встановлено, що нітрати підвищують ризик виникнення ракових пухлин шлунково-кишкового тракту людини.

В даний час, очищення води від підвищеного вмісту мінеральних домішок може бути проведене різними способами, але перед тим, як фільтри будуть встановлені, потрібне проведення хімічного аналізу води, який покаже повну картину вмісту домішок, адже кожна з цих речовин певним способом може вплинути на роботу фільтрів для очищення води і її вартості.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте професійну допомогу від наших фахівців, які запропонують вам якісні та недорогі фільтри очищення води, а при необхідності проведуть розрахунки, здійснять доставку, установку та забезпечать подальший своєчасне обслуговування.

БСВ виконує повний цикл робіт:

  • Буріння свердловин на воду
  • Буріння свердловин на тепло
  • Облаштування свердловин
  • Ремонт свердловин
  • Сервісне обслуговування свердловин
  • Аналізи води
  • Проектні роботи
  • Очищення води
  • Встановлення, сервіс теплових насосів
  • Автономна каналізація
Have no product in the cart!
0