Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахувати
Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахувати
Місто Васильків розташоване на горбистій місцевості, тому буріння свердловини на воду в кожній точці міста може сильно відрізняться за глибиною.
Полтавський водоносний горизонт залягає на глибині від 25 до 55 м від поверхні. Вода зазвичай чиста, прозора, без запаху, з незначним перевищенням заліза, можливим дебітом від 1,5 до 3 м. куб/год. Перед тим як планувати свердловину підключати до мережі водопроводу, необхідно зробити аналіз на воду, з великою часткою ймовірності необхідно буде встановлювати комплексну систему очищення води.
Як правило жителі Василькова найчастіше замовляють буріння свердловини на воду саме “Полтавського” горизонту. Обумовлено неглибоким заляганням, достатнім дебітом і відносно якісною водою, яка інколи потребує доочищення. Рекомендуємо бурити свердловину з кондуктором, для того, щоб відсікти “підшкірну” забруднену воду для уникнення змішування горизонтів. (посилання на статтю і відео). Зазвичай, для здешевлення вартості буріння, свердловини бурять малогабаритними буровими установками.
Вартість буріння свердловини у Василькові
Згідно з прайсом.
Бучацький водоносний горизонт залягає на глибині від 50 до 95 м від поверхні. Вода зазвичай чиста, без запаху, але є перевищення заліза в кілька разів. Дебіт до 6 куб/год. Перед тим як планувати свердловину підключати до мережі водопроводу, обов’язково потрібно зробити аналіз на воду, з великою часткою ймовірності необхідно буде встановлювати комплексну систему очищення води.
Для буріння свердловини рекомендуємо використовувати двотрубну конструкцію, для уникнення змішування верхніх горизонтів з нижнім, з якого ви будете робити забір води.
Буріння свердловин у Васильківському районі роблять на такі водоносні горизонти з приблизною глибиною залягання:
БСВ виконує повний цикл робіт:
Сеноманський водоносний горизонт залягає від 80 до 130 м, вода м’яка, інколи трапляється із запахом сірководню і дебітом до 2 м. куб/год. Перед тим як планувати свердловину підключати до мережі водопроводу, обов’язково потрібно зробити аналіз на воду, з великою часткою ймовірності необхідно буде встановлювати комплексну систему очищення води.
Для буріння свердловини рекомендуємо використовувати двотрубну конструкцію, у зв’язку з особливостями буріння і для уникнення змішування верхніх горизонтів із нижнім, з якого ви будете робити забір води.
Юрський водоносний горизонт залягає від 180-230 м від поверхні. Водя м’яка, прозора, як правило, з низьким вмістом заліза і невеликою жорсткістю. У більшості випадків відповідає нормам. Дебіт до 10 м куб/год залежно від конструкції свердловини. Для буріння свердловини, у зв’язку з особливостями буріння, необхідно використовувати трьох трубну конструкцію. Цей варіант буріння свердловини найдорожчий порівняно з усіма перерахованими вище.