Розрахувати
вартість
Розрахувати
вартість

Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахуватиЗаявка на прорахунок успішно відправлено!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Режим роботи
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний

Корзина

Буріння свердловин у Васильківському районі

Місто Васильків розташоване на горбистій місцевості, тому буріння свердловини на воду в кожній точці міста може сильно відрізняться за глибиною.

Полтавський водоносний горизонт залягає на глибині від 25 до 55 м від поверхні. Вода зазвичай чиста, прозора, без запаху, з незначним перевищенням заліза, можливим дебітом від 1,5 до 3 м. куб/год. Перед тим як планувати свердловину підключати до мережі водопроводу, необхідно зробити аналіз на воду, з великою часткою ймовірності необхідно буде встановлювати комплексну систему очищення води.

Як правило жителі Василькова найчастіше замовляють буріння свердловини на воду саме “Полтавського” горизонту. Обумовлено неглибоким заляганням, достатнім дебітом і відносно якісною водою, яка інколи потребує доочищення. Рекомендуємо бурити свердловину з кондуктором, для того, щоб відсікти “підшкірну” забруднену воду для уникнення змішування горизонтів. (посилання на статтю і відео). Зазвичай, для здешевлення вартості буріння, свердловини бурять малогабаритними буровими установками.

Вартість буріння свердловини у Василькові

Згідно з прайсом.

Бучацький водоносний горизонт залягає на глибині від 50 до 95 м від поверхні. Вода зазвичай чиста, без запаху, але є перевищення заліза в кілька разів. Дебіт до 6 куб/год. Перед тим як планувати свердловину підключати до мережі водопроводу, обов’язково потрібно зробити аналіз на воду, з великою часткою ймовірності необхідно буде встановлювати комплексну систему очищення води.

Для буріння свердловини рекомендуємо використовувати двотрубну конструкцію, для уникнення змішування верхніх горизонтів з нижнім, з якого ви будете робити забір води.

Буріння свердловин у Васильківському районі роблять на такі водоносні горизонти з приблизною глибиною залягання:

 1. Полтавський від 25-55 м,
 2. Бучацький від 50-95 м,
 3. Сеноманський від 80 до 130 м,
 4. Юрський від 180-230 м.

БСВ виконує повний цикл робіт:

 • Буріння свердловин на воду
 • Буріння свердловин на тепло
 • Облаштування свердловин
 • Ремонт свердловин
 • Сервісне обслуговування свердловин
 • Аналізи води
 • Проектні роботи
 • Очищення води
 • Встановлення, сервіс теплових насосів
 • Автономна каналізація

Сеноманський водоносний горизонт залягає від 80 до 130 м, вода м’яка, інколи трапляється із запахом сірководню і дебітом до 2 м. куб/год. Перед тим як планувати свердловину підключати до мережі водопроводу, обов’язково потрібно зробити аналіз на воду, з великою часткою ймовірності необхідно буде встановлювати комплексну систему очищення води.

Для буріння свердловини рекомендуємо використовувати двотрубну конструкцію, у зв’язку з особливостями буріння і для уникнення змішування верхніх горизонтів із нижнім, з якого ви будете робити забір води.

Юрський водоносний горизонт залягає від 180-230 м від поверхні. Водя м’яка, прозора, як правило, з низьким вмістом заліза і невеликою жорсткістю. У більшості випадків відповідає нормам. Дебіт до 10 м куб/год залежно від конструкції свердловини. Для буріння свердловини, у зв’язку з особливостями буріння, необхідно використовувати трьох трубну конструкцію. Цей варіант буріння свердловини найдорожчий порівняно з усіма перерахованими вище.

Have no product in the cart!
0