Розрахувати
вартість
Розрахувати
вартість

Вкажіть, будь ласка назву товарів або послуг, вартість яких Ви хочете розрахуватиЗаявка на прорахунок успішно відправлено!

Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний
Режим роботи
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб-Нд: вихідний

Корзина

Буріння свердловини в Ірпені Київської області

Буріння свердловин в Ірпені характеризується стандартними роботами з буріння на воду на різні водоносні горизонти: Полтавський, Бучацький, Синоманський.

Ці горизонти відрізняються за глибиною, складом води, конструкцією свердловини.

Полтавський водоносний горизонт в Ірпені відсутній у заплаві річки Ірпінь. У цих місцях Бучак від 20м до 60м, Синоман 60-80м. У самому місті, в Центрі, Полтавський горизонт на 20-32м є в деяких місцях. Не в заплаві річки – до 45 м Полавський горизонт місцями, з 60-80м Бучак, 90-110м Синоман. З боку Ворзеля, в Ірпені Бучак близько 60м. За складом вода буде: Бучак – 0,35-1 залізо, жорсткість до 7, Синоман – залізо 0,3-0,6, жорсткість до 10, запах сірководню, мало води.

Після того, як пробурено свердловину, наша компанія робить облаштування цієї свердловини із заводом у будинок. Надаємо послуги із забору води для аналізу води на 5-7 позицій. Після визначення складу води, відповідно до аналізу води, підбираємо системи очищення води.

Буріння свердловин в Ірпені та Київській області на Полтавський горизонт і Бучацький робиться в одну колону, на Синоманський горизонт – у 2 колони. Вартість можна подивитися тут>>>>.

Під тепловий насос краще бурити свердловини до 50м у заплаві річки, в інших місцях Ірпеня можна робити свердловини глибиною 65м.

Для буріння свердловин застосовується природний матеріал – бентоніт, для запобігання обвалу стовбура свердловини в процесі буріння.

 1. У деяких місцях Ірпені трапляються карстові порожнечі, утворені вапняками і доломітами. У цих місцях можна виявити значні запаси підземних вод.
 2. Водоносні піщані шари в Ірпені містять значні запаси води. Вони часто розташовані на глибині від 20 до 40 метрів.
 3. Глинисті шари можуть містити воду кращої якості. Вони зазвичай розташовані на глибині від 40 до 80 метрів.
 4. На території Ірпінського водосховища знаходяться водоносні шари, які використовуються для постачання питною водою міста Києва та області.
 5. Деякі водоносні горизонти в Ірпені містять воду, яка може містити високі концентрації заліза, марганцю та інших домішок. Тому перед використанням води необхідно проводити її обробку та очищення за допомогою фільтрів.

БСВ виконує повний цикл робіт:

 • Буріння свердловин на воду;
 • Буріння свердловин на тепло;
 • Облаштування свердловин;
 • Ремонт свердловин;
 • Сервісне обслуговування свердловин;
 • Аналізи води;
 • Проектні роботи;
 • Очищення води;
 • Встановлення, сервіс теплових насосів;
 • Автономна каналізація.
Have no product in the cart!
0